4x4 Freelife Anasayfa arrow 4x4 Freelife Dergisi
4x4 Freelife Dergisi
Yeni Michelin Alpin
Yazar Administrator   
Image

 ADAC Tarafından En Yüksek Dereceye Layık Görüldü.Michelin’in yeni kış lastiği Michelin Primacy Alpin, Avrupa'nın en büyük otomobil kulübü olan Alman Otomobil Derneği’nin -Allgemeiner Deutscher Automobil Club (ADAC)- yaptığı test sonucunda en yüksek dereceye layık görülerek, "özellikle tavsiye edilir" ünvanı kazandı.

Devamı 4x4 Freelife Dergisi Ekim 2007 sayısında

 
VW Tiguan'a EURO NCAP'ten 5 Yıldız
Yazar Administrator   
Image

Dünyanın en önde gelen otomobil güvenlik organizasyonlarından olan Euro NCAP, gerçekleştirdiği son çarpışma testleri sonrasında Volkswagen’in yeni küçük SUV modeli Tiguan’ın 5 yıldız alarak sınıfının genel toplamda en başarılı otomobili olduğunu açıkladı. Böylelikle Tiguan, Volkswagen’in Golf, Passat, Touran ve Touareg’den sonra Euro NCAP’ten 5 yıldız alan 5. modeli unvanına sahip oldu!

Devamı 4x4 Freelife Dergisi Ekim 2007 sayısında

 
İnsanları tanıyan yeni ASIMO Avrupa'da görücüye çıktı.
Yazar Administrator   
Image

Honda’nın insansı robotu ASIMO, Barselona’da Avrupalılar’ın huzuruna çıktı. Yeni ASIMO, insanları tanıyarak etkileşim kurma, yakınından geçenleri selamlama, el ele yürüme, elinde tepsi ile yürüme gibi bir dizi yeni gelişmeye sahip.Yeni ASIMO’nun Avrupa’daki tanıtımı, Barselona Biomedikal Araştırma Parkı’nda ve Kent’in ‘Bilim Yılı’ etkinlikleri kapsamında Barselona Şehir Konseyi’nin işbirliğiyle düzenlenen II. Jornades de Robòtica’da gerçekleştirildi.

Devamı 4x4 Freelife Dergisi Ekim sayısında

 
2 Eylül, 2 Şehir, 2 Türkiye Şampiyonası, 1 Kulüp:EMK...
Yazar Administrator   
Image

Türkiye Motokros Şampiyonası 6. Ayak Yarışı 2 Eylül’de Aliağa’da Ege Motosiklet Kulübü - EMK tarafından organize edildi. Türkiye‘nin önde gelen motosiklet kulüplerinden biri olan EMK, aynı gün iki ayrı şampiyona yarışı organize ederek tecrübesini kanıtladı.

Devamı 4x4 Freelife Dergisi Ekim 2007 sayısında

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 69 - 102 Toplam: 113

Giriş Formu


Kayıp Parola?

Fotoğraflar


4x4 Off-Road

Motosiklet

Doğa Gezileri

Oyun - Eğlence