4x4 Freelife Anasayfa
IRON MAN AUDI R8 kullanacak
Yazar Aysin Uysal   


Marvel’in uzun soluklu süper kahraman serilerinden biri olan “Iron Man”in halen çekimleri devam eden ve 2008 yılının Mayıs ayında vizyona girecek sinema filminde, Audi’nin R8 modeli de başrollerde yer alıyor. Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow ve Jeff Bridges gibi ünlü yıldızların yer aldığı filmde ana karakter Tony Stark yani “Iron Man”, çekici spor otomobili Audi R8’le maceraya atılıyor.

 

İleri teknoloji bilgisi ile donanmış Tony Stark’ın “Iron Man”e dönüşmesinin ve olağanüstü yetenekleriyle suçlulara karşı verdiği mücadelenin anlatıldığı filmi John Favreau yönetiyor. Paramount Pictures ve Marvel Studios ortak yapımı olan “Iron Man”, 2008 yılının Mayıs ayında vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmde Robert Downey Jr. tarafından canlandırılan akıllı ve başarılı ana karakter Tony Stark ise göz alıcı teknolojik zırhı kadar kullandığı otomobili ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Film boyunca milyarder iş adamı Tony Stark, üzerinde süper kahraman kostümü olmadığında sadece 420 HP’lik motorlu, quattro dört tekerlekten çekişli ve uzay teknolojili alüminyum gövde teknolojisiyle üretilen gövdeye sahip Audi R8’in yeteneklerine güveniyor. Tony Stark’ın akıllı ve güzel asistanı rolündeki Virginia “Pepper” Potts karakterini canlandıran Gwyneth Paltrow ise filmde bir Audi S5 kullanıyor.

 

 
< Önceki   Sonraki >

Giriş Formu


Kayıp Parola?

Fotoğraflar


4x4 Off-Road

Motosiklet

Doğa Gezileri

Oyun - Eğlence