4x4 Freelife Anasayfa arrow 4x4 Freelife Dergisi arrow Peugeot 207 Outdoor maceraya hazır
Peugeot 207 Outdoor maceraya hazır
Yazar Aysin Uysal   

Peugeot, değişen yaşam biçimlerini dikkate alarak tasarladığı yeni 207 modeli ile kullanıcıları outdoor yaşama çağırıyor.

Birçok farklı kullanım için çözümler sunma ihtiyacı ve hafta sonu şehir dışındaki gezilerin gittikçe yaygınlaşması nedeniyle otomobil dünyası geleneksel gövde tiplerinin dışında seçenekler yaratmak zorunda kaldı, örneğin: Sport Utility Vehicle (modern arazi araçları), Multi Purpose Vehicle (çok amaçlı, minivan tipi araçlar) ve CrossOver (arazi aracı ile binek aracı arasında). Bu da fonksiyonel, eğlenceli, kullanışlı ve güçlü kişiliğe sahip araçlara talebin arttığını gösteriyor.

207 Outdoor bu eğilimi izliyor ve kendisini güçlü bir tasarımsal kişiliğe sahip "çok yönlü şehir içi ve şehir dışı aktivite" aracı olarak tanımlanıyor. 207 Outdoor çeşitli etkinliklere uygun, pratik, güçlü, karakterli ve hareketlilik sağlamaya hazır...

207 Outdoor’un, 207 SW'u baz alan akıcı ve aerodinamik tasarımı, 207 SW ve 207 hatchback ile karşılaştırıldığında şu artı özelliklere sahip:

- Yerden yüksekliği önde 16 mm ve arkada 20 mm artırılmış
- Standart tavan rayları
- 205/55R16 lastiklerle sunulan 16 inç özel “Outdoor” alüminyum alaşım jantlar;
- Özel “Outdoor” çamurluk eteği ve marşbiye kaplamaları
- Özel “Outdoor” ön ve arka tamponlar 4x4 görüntüsünü pekiştiriyor.
- 40,000 Nm/rad’lık burulma sertliğine sahip, daha sert arka travers
- Daha geniş jant ve lastiklere göre yeniden ayarlanmış elektrik takviyeli direksiyon da hafif şehir dışı yolculuklar için aracı ilgi çekici hale getiriyor.

207 Outdoor, lansman fiyatı olan 33,650 YTL anahtar teslim fiyatıyla sunuluyor.

 

 
< Önceki   Sonraki >

Giriş Formu


Kayıp Parola?

Fotoğraflar


4x4 Off-Road

Motosiklet

Doğa Gezileri

Oyun - Eğlence