4x4 Freelife Anasayfa arrow 4x4 Freelife Dergisi arrow Captiva Mart ayında Navigasyon hediyeli.
Captiva Mart ayında Navigasyon hediyeli.
Yazar Aysin Uysal   

SUV segmentinin iddialı modellerinden Chevrolet Captiva Mart ayında ilgi çekici bir kampanyaya imza attı. Chevrolet, Mart ayında Captiva satın alacak tüm müşterilerine Mio C520 bluetooth'lu Navigasyon cihazını hediye ediyor.

 

150 beygir gücündeki 2.0 dizel motoru, performansı ve yakıt ekonomisi ile dikkat çeken Captiva, ESP (Elektronik Denge Kontrol Programı) sistemine entegre edilmiş HBA (Hidrolik Fren Destek Sistemi) DCS (İniş Kontrol Sistemi), ARP (Devrilmeye Karşı Aktif Koruma Sistemi) ve LRS (Yatay Sürüş Süspansiyonu Sistemi) gibi kapsamlı güvenlik fonksiyonları ve 7 koltuk özelliği ile segmentte farklı bir yere sahip.

Captiva’nın hediye ettiği Mio C520 Bluetooth’lu Navigasyon cihazı Uydu bilgileriyle dünyadaki konumunuzu ücretsiz bulmanızı, gitmek istediğiniz adres ya da mekâna, görüntülü ve Türkçe sesli yönlendirme ile en kısa, en ekonomik ya da en hızlı rota seçeneklerinize göre ulaşmanızı sağlıyor. Ayrıca bu sistemle, gereksinim anında en yakın eczane, restoran, benzin istasyonu gibi kullanışlı bilgileri de el altında bulmanız mümkün.

 
< Önceki   Sonraki >

Giriş Formu


Kayıp Parola?

Fotoğraflar


4x4 Off-Road

Motosiklet

Doğa Gezileri

Oyun - Eğlence