4x4 Freelife Anasayfa
Renault'dan yeni 4x4: Break Up
Yazar Administrator   
Renault, Kangoo bazında geliştirdiği yeni dört çeker kavram otomobili Kangoo Break’up’ı Fransa’da düzenlenen 19. Uluslararası Val d’Isere 4x4 ve Hobi Araçları Fuarı’nda görücüye çıkardı. Renault Mais’ten yapılan açıklamaya göre, 1997’deki lansmanından itibaren çok amaçlı ürün olarak sunulan Kangoo, yeni modelde aile otomobili yönünü de koruyarak, doğa sporları, hobi, macera ve dinlence etkinliklerine dönük kullanım şeklini ön plana çıkarıyor.

Daha uzun olan Break’up, standart Kangoo’nun manevra ve kullanım rahatlığını beraberinde sunuyor. 110 bg güç üreten 1.6 16v benzinli motor ve 17 inch alaşım jantlı geniş tekerleklerle donatılmış olan Kangoo Break’up, her türlü yolda kullanım olanağı sağlayan hassas ve canlı bir sürüş özelliği gösteriyor.

Aracın zeminden yüksekliği ve sürekli 4x4 aktarması her türlü yol koşuluna uyum kapasitesini güçlendiriyor.
Ayrıca, otomobilin arka tavan ve kasa yanları da açılarak, 106 litre hacminde bir pick-up işlevselliği sunacak şekilde kesildi. Break’up ile böylece dağ bisikleti, yelken, sörf, kayaklar gibi hacimli eşya da kolayca taşınabilecek.
Özellikle doğa sporlarına ve açık hava etkinliklerine dönük kullanım amacıyla geliştirilen Kangoo Break’up, ayrıca, Renault Dizayn imzalı bir bisiklet ile birlikte sunuluyor

 
< Önceki   Sonraki >

Giriş Formu


Kayıp Parola?

Fotoğraflar


4x4 Off-Road

Motosiklet

Doğa Gezileri

Oyun - Eğlence